+48 784 629 400 sekretariat@tax-security.pl

O nas

TAX Security Accounting GROUP jest certyfikowaną marką Ogólnopolskich Biur Rachunkowych.
Specjalizacja w dziedzinach prawnych , finansowych oraz kadrowych pozwala naszym pracownikom zapewnić Partnerom Biznesowym odpowiedź i pomoc w wielu zakresach działalności gospodarczej.
Tworzymy dla naszych Partnerów Biznesowych gotowe rozwiązania na sprawne funkcjonowanie ich pomysłu na biznes. Tworzymy plany, uzyskujemy dofinansowania, wdrażamy całość  a następnie zarządzamy pod względem finansowo-kadrowym.

Nasza historia

O tym co robimy i jak dobrze to robimy.

Biuro Rachunkowe TAX Security Accounting GROUP powstało z myślą o Was. Jako jedyne biuro rachunkowe w Polsce oferujemy pełen wachlarz obsługi księgowo-kadrowej połączonej z doradztwem prawnym i finansowym dla Wszystkich klientów poczynając od jednoosobowych działalności gospodarczych, spółki, fundacje, stowarzyszenia po obsługę osób prywatnych traktując Państwa jako Partnerów Biznesowych.
Wychodząc naprzeciw potrzebom Partnerów Biznesowych postanowiliśmy rozszerzyć działalność o usługi z dziedzin doradztwa BHP, zakładania firmowych rachunków bankowych oraz pozostałych usług ściśle związanych z ułatwieniem prowadzenia firm Partnerom Biznesowym.

Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe TAX Security Accounting GROUP współpracuje z wysoko wykwalifikowaną kadrą doradców podatkowych, księgowych, doradców finansowych oraz prawników.
W celu uwierzytelnienia Partnerów Biznesowych został stworzony proces CERTYFIKACJI Partnera Biznesowego, którego zwieńczeniem jest wydawany Certyfikat Rzetelnego Partnera Biznesowego.
Zapraszamy do podjęcia z Nami współpracy w opcji stacjonarnej lub zdalnej.

Nasza misja oraz wizja naszych Partnerów biznesowych

Doradzamy i pomagamy wdrożyć wizje każdego Partnera Biznesowego – następnie zarządzamy wszystkim tak aby maksymalizować zyski i minimalizować wszelkie straty dzięki zaawansowanej optymalizacji finasowo-podatkowej.

Misja

Misją Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego TAX Security Accounting GROUP jest świadczenie profesjonalnych i rzetelnych usług. Tym co Nas wyróżnia spośród innych biur rachunkowych jest przede wszystkim elastyczność i indywidualne podejście do klienta, który w ramach współpracy staje się Naszym Partnerem Biznesowym.

Cel

Celem TAX Security Accounting GROUP jest ułatwienie Partnerom Biznesowym prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki Naszej pomocy i zaangażowaniu w sprawy związane z księgowością, kadrami, finansowaniem i prawem podatkowym prowadzenie firmy może być ograniczone do minimum skupiającym się na zyskach.

 Współpraca

TAX Security Accounting GROUP prowadzi do tworzenia wewnętrznych więzi wśród Partnerów Biznesowych, jak też rodzą ich poczucie tożsamości z biurem rachunkowym, co zapewnia trwanie i sprawne funkcjonowanie tego zespołu na rzecz osiągania wspólnych celów jego członków.

Nasi Partnerzy Biznesowi 

Bez Was nie ma nas

Sprawdź opinie

Partnerzy Biznesowi o Nas

Zaufanie i współpraca to dla nas jedne z najważnijszych elementów. Sprawdź co sądzą o nas nasi Partnerzy Biznesowi.

Profesjonalne podejście do klienta, pomocna dłoń i dbanie o bezpieczeństwo księgowe mojej firmy:) Ufam i polecam !

Sebastian Fabian Salawa

Właściciel, Dr Care

Współpraca z firma jak najbardziej na duży plus. Wszystko jasno tłumaczone, wszelka dokumentacja na czas. Kontakt możliwy nawet w weekendy. Polecam nie zdecydowanym i szukającym profesjonalnego biura księgowego.

Prezes Zarządu, Eltor

Korzystałam i z całą pewnością nadal będę korzystała z usług biura. Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Na pewno znają się doskonale na tym co robią. Perfekcyjnie wyszkolona kadra, obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dobry kontakt z biurem niemalże w każdej chwili. W stu procentach polecam!

Paulina Dz.

Prezes , Royal-Rent

Profesjonalne podejście do tematu kompetentny księgowy który jeszcze nigdy nie zostawił pytania bez odpowiedzi. W pełni wykorzystuje swój potencjał i jest chętny do współpracy mogę z czystym sumieniem polecić usługi jako aktualnie zadowolony klient.

Krystian D.

Współpraca oceniam bardzo wysoko merytorycznie. Trudne pytania nie stanowią problemów, a ich rozwiązania uwzględniają moje oczekiwania. Istotną kwestia jest bardzo pozytywne podejście zarówno do zadania jak i pozytywne podejście personalne.

Irena L.

Irena L. Consulting, Właściciel

Świetna firma. Współpraca układa się fantastycznie od dnia pierwszego. Księgowi są pod telefonem praktycznie cały dzień!
Polecam!!

Billy Boban

Polecam z czystym sumieniem. Firma bardzo kompetentna, zna się na rzeczy, ma bardzo dobre i tanie usługi księgowości. Dla naszej firmy współpracować z panem Kamilem to czysta przyjemność.

Marcin Brudkowski

właściciel , MAX MOP

Jestem bardzo zadowolona z usług TAX Security AG, bo to rzetelna i fachowa firma. Profesjonalna pomoc przy każdym kontakcie i problemie. Kompleksowa obsługa księgowa, bardzo dobry kontakt z klientem, szybka reakcja i odpowiedź na maile i telefony. Zawsze mogę liczyć na kontakt telefoniczny i porady księgowego od ręki. Korzystny cennik. Firma godna polecenia, bo współpraca to sama przyjemność.

Donata Ciesielska

właściciel , OPEN DELTA

Firma godna polecenia. Profesjonalizm, solidność, punktualność to podstawowe pozytywne cechy biura. Bezproblemowy i miły kontakt telefoniczny i mailowy. Chcę nadmienić, że biuro obsługuje moją firmę zdalnie. Ja w Warszawie, biuro w Krakowie.
Nie odczuwam tej odległości. Mogę spać spokojnie, bo moja firma jest w dobrych rękach

Jarosław Dąbrowski

właściciel , JARO

Nadzwyczajna i niespotykana obsługa klienta, rozmowy służbowe przypominają raczej rozmowy z przyjacielem, a to w połączeniu z fachową wiedzą i rzetelnym podejściem do tematu daje efekt za który szczerze polecam te firmę.

Kamil Borzęcki

Prezes zarządu , BORZ Sp. z o. o. marka ZdroweMiasteczko.pl

Biuro rachunkowe które mogę w 100% polecić. Bardzo dobry kontakt, zawsze szybkie i rzeczowe odpowiedzi, doradztwo na najwyższym poziomie, terminowość to jest to, czego oczekuję od biura i to dostałem.

Jakub Mika

Właściciel , JM PROJEKT