Kadry i Płace

Kadry i Płace

Co jest najważniejsze w kadrach i płacach?

Prowadzenie przez małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa działań z zakresu kadry i płace. 

W ich skład wchodzi, między innymi prowadzenie ewidencji płacowych. Utworzenie samodzielnego planu z działu kadrowo-płacowego, jest kosztowną i drogą inwestycją. 

Co zatem zrobić, aby wydać mniej pieniędzy? Tańszym i najkorzystniejszym rozwiązaniem, jest skorzystanie z oferty zewnętrznego biura rachunkowego. 

Nasza firma, oferuje Państwu  wysoką jakość świadczonych usług, dotyczących doradztwa w procesie usług związanych z księgowością.

 

W ramach kadr i płac oferujemy:

Prowadzenie ewidencji kadrowych związanych z zatrudnianiem pracowników
Naliczanie płac, składników ZUS, podatków, prowadzenie wszelkich ewidencji z tym związanych
Sprawozdawczość statystyczna z tematyki kadrowo-płacowej

Co wchodzi w zakres usług?

Są to wszystkie usługi, związane z prowadzeniem działu kadrowo-płacowego i wszystkim tym, co obejmują zagadnienia związane z kosztami zatrudnienia pracowników. Czyli ich wynagrodzeniem, podatkami i składkami z tytułu ubezpieczeń społecznych. 

Prowadzenie działu kadr i płac obowiązuje w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od jego wielkości i ilości zatrudnionych pracowników. Alternatywą dla otwierania tego działu w siedzibie firmy, jest obsługa kadrowo-płacowa zewnętrznego biura rachunkowego.

 

Zalety korzystania z usług

Dlaczego warto skorzystać z takiej opcji? 

Korzystanie z usług zewnętrznego biura rachunkowego, zmniejsza koszty, które przedsiębiorca musiałby ponieść, gdyby indywidualnie utworzył dział kadrowo-płacowy w swojej firmie. 

Koszty ograniczają się tylko do opłaty za wykonaną usługę, która jest znacznie niższa niż zatrudnienie księgowych.  Sposób ten pozwala na znaczą redukcje niepotrzebnych kosztów. Spokojnie 😉 twoje kadry i płace są naprawdę w dobrych rękach.

Nasze Usługi

Kontakt

  • ul. Brodowicza 2/2,
    31-518 Kraków
  • 784 629 400
  • sekretariat@tax-security.pl
  • Pon-Pt: 8.00 do 16.00
[latepoint_book_button]

Nasze główne zadania

Prowadzenie ewidencji kadrowych i płacowych związanych z zatrudnianiem pracowników

Naliczenie płac, składek ZUS oraz podatków

Przygotowywanie sprawozdań statystycznych odwołujących się do tematyki kadrowo-płacowe

Wsparcie finansowe, prawne i podatkowe wraz z optymalizacją podatkową działalności Naszych Partnerów Biznesowych jest nieodłącznym elementem podejmowanych działań przez TAX Security Accounting GROUP.

31-518 Kraków
Pon-Pt
8.00 do 16.00