Księgowość

Księgowość

To dział składający się z wielu trudnych i skomplikowanych procesów.  Dlatego właśnie księgowość, najlepiej powierzyć odpowiednio wykfalifikowanym i przeszkolonym specjalistom, dla których księgowość, jest najważniejsza.

Korzystając z naszej oferty, wiesz, że możesz liczyć tylko na najlepszych księgowych, których wiedza i zdobyte doświadczenie wpływa na wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz kompleksowej obsługi, dla przedsiębiorstw z każdego miasta na terenie Europy. 

W ramach księgowości oferujemy:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych.
Księgowość projektów dotacyjnych
Reprezentowanie klienta
Regularne raportowanie działań

Co wchodzi w zakres usług?

Co kryje się pod pojęciem księgowości?

Są to działania obsługi księgowej, które obejmują między innymi, prowadzenie ksiąg rachunkowych i księgowość projektów dotacyjnych. Oczywiście to nie wszystko 🙂

Zalety korzystania z usług

Usługa księgowości, dostosowana jest do poszczególnych i aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Nasi klienci decydują się na zlecenie nam usługi, jaką jest np. prowadzenie ksiąg rachunkowych czy księgowość dotyczącą projektów dotacyjnych, mogą być pewni bezpieczeństwa i gwarancji działań podejmowanych przez naszych doradców.

Nasze Usługi

Kontakt

  • ul. Brodowicza 2/2,
    31-518 Kraków
  • 784 629 400
  • sekretariat@tax-security.pl
  • Pon-Pt: 8.00 do 16.00

Nasze główne zadania

Kadry i płace oraz reprezentowanie klienta

Sprawozdania finansowe, księgi rachunkowe oraz monitoring należności

Organizacja, nadzór i monitoring działu księgowego

Wsparcie finansowe, prawne i podatkowe wraz z optymalizacją podatkową działalności Naszych Partnerów Biznesowych jest nieodłącznym elementem podejmowanych działań przez TAX Security Accounting GROUP.

31-518 Kraków
Pon-Pt
8.00 do 16.00