O Nas

TAX Security Accounting GROUP

O Nas

TAX Security Accounting GROUP jest certyfikowaną marką Ogólnopolskich Biur Rachunkowych. Specjalizacja w dziedzinach prawnych , finansowych oraz kadrowych pozwala naszym pracownikom zapewnić Partnerom Biznesowym odpowiedź i pomoc w wielu zakresach działalności gospodarczej.

Tworzymy dla naszych Partnerów Biznesowych gotowe rozwiązania na sprawne funkcjonowanie ich pomysłu na biznes. Tworzymy plany, uzyskujemy dofinansowania, wdrażamy całość a następnie zarządzamy pod względem finansowo-kadrowym.

Zaufanie
Współpraca
Efektywnosć
Gwarancja

Kamil Bal

(Prezes Zarządu)
Nasza Historia

O tym co robimy i jak dobrze to robimy!

Biuro Rachunkowe TAX Security Accounting GROUP powstało z myślą o Was. Jako jedyne biuro rachunkowe w Polsce oferujemy pełen wachlarz obsługi księgowo-kadrowej połączonej z doradztwem prawnym i finansowym dla Wszystkich klientów poczynając od jednoosobowych działalności gospodarczych, spółki, fundacje, stowarzyszenia po obsługę osób prywatnych traktując Państwa jako Partnerów Biznesowych.
Wychodząc naprzeciw potrzebom Partnerów Biznesowych postanowiliśmy rozszerzyć działalność o usługi z dziedzin doradztwa BHP, zakładania firmowych rachunków bankowych oraz pozostałych usług ściśle związanych z ułatwieniem prowadzenia firm Partnerom Biznesowym.

Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe TAX Security Accounting GROUP współpracuje z wysoko wykwalifikowaną kadrą doradców podatkowych, księgowych, doradców finansowych oraz prawników. W celu uwierzytelnienia Partnerów Biznesowych został stworzony proces CERTYFIKACJI Partnera Biznesowego, którego zwieńczeniem jest wydawany Certyfikat Rzetelnego Partnera Biznesowego. Zapraszamy do podjęcia z Nami współpracy w opcji stacjonarnej lub zdalnej!

Misja, Cel, Współpraca

Nasza misja oraz wizja naszych Partnerów biznesowych

Doradzamy i pomagamy wdrożyć wizje każdego Partnera Biznesowego – następnie zarządzamy wszystkim tak aby maksymalizować zyski i minimalizować wszelkie straty dzięki zaawansowanej optymalizacji finasowo-podatkowej.

Misja

Misją Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego TAX Security Accounting GROUP jest świadczenie profesjonalnych i rzetelnych usług. Tym co Nas wyróżnia spośród innych biur rachunkowych jest przede wszystkim elastyczność i indywidualne podejście do klienta, który w ramach współpracy staje się Naszym Partnerem Biznesowym.

CEL

Celem TAX Security Accounting GROUP jest ułatwienie Partnerom Biznesowym prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki Naszej pomocy i zaangażowaniu w sprawy związane z księgowością, kadrami, finansowaniem i prawem podatkowym prowadzenie firmy może być ograniczone do minimum skupiającym się na zyskach.

Współpraca

TAX Security Accounting GROUP prowadzi do tworzenia wewnętrznych więzi wśród Partnerów Biznesowych, jak też rodzą ich poczucie tożsamości z biurem rachunkowym, co zapewnia trwanie i sprawne funkcjonowanie tego zespołu na rzecz osiągania wspólnych celów jego członków.
Nasz Dekalog

Zasady którymi kierujemy się przy współpracy z każdym naszym klientem!

Nadzór Doradców Podatkowych

Zakładanie rachunków bankowych

Odbiór dokumentów

Rzetelność i terminowość

Kompleksowa obsługa księgowo-kadrowa

Kompleksowa pomoc przy zakładaniu JDG, spółek, fundacji, stowarzyszeń

Doradztwo i obsługa BHP

Doradztwo finansowe

Doradztwo prawne

Promocje

Współpraca

Partnerzy Biznesowi o Nas

Zaufanie i współpraca to dla nas jedne z najważniejszych elementów. Sprawdź co sądzą o nas nasi Partnerzy Biznesowi.

Firmy Które Nam Zaufały

Partnerzy Biznesowi

Firmy, które podjęły z nami współpracę i zaufały naszemu doświadczeniu!

Wsparcie finansowe, prawne i podatkowe wraz z optymalizacją podatkową działalności Naszych Partnerów Biznesowych jest nieodłącznym elementem podejmowanych działań przez TAX Security Accounting GROUP.

31-518 Kraków
Pon-Pt
8.00 do 16.00